Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Baur Formschaumtechnik s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 12.11.2018 do 31.5.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka SKLADNÍCI
Nástup dle dohody. Práce v třísměnném provozu
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru vítána. Platné osvědčení řízení VZV výhodou. Znalost MS Office.
Náplň práce: skladník ukládá a přepravuje hotové výrobky, zásobuje dílnu obaly, obsluhuje motovozík.
Nabízíme: příspěvek na dopravu nebo firemní autobus, příspěvek na stravování, firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, Vánoční odměny, měsíční prémie navíc, výhodný telefonní tarif, permanentky na masáže a bazén, benefitní karty Edenred. Možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky 777 065 696 nebo e-mailem: bvalkova@formschaum.de
ov. 12.11.
Referenční číslo 14532090794
Pracoviště Baur Formschaumtechnik s.r.o.
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Solární 870
Firma Baur Formschaumtechnik s.r.o.
Kontaktní osoba Bohdana Válková
tel.: +420 553 030 608,777 065 696
bvalkova@formschaum.de
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín