Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 15.6.2018
Pracovněprávní vztah DPČ
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Mzdové rozpětí od 85Kč do 119Kč / hod.
Poznámka MANIPULANT/-KA, SKLADNÍK/-ICE - DPČ
- místo výkonu práce: Kladská č.p. 292/43, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- DPČ 20h týdně, nástup 15.6.2018
- Náplň práce: doplňování polotovarů na šicí dílnu + vyvážení hotových výrobků z šicích dílen do skladu dle pokynů směnového mistra, doplňování beden pro hotové výrobky na šicí dílny, nakládka + vykládka svozu polotovarů + hotových výrobků, vykládka kamiónů s materiálem + nakládka hotových výrobků na kamióny, odpovídá za správnost příjmů a výdeje (materiály - polotovary - hotové výrobky), za lisování odpadu
- Požadujeme: oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu
- V případě zájmu kontaktujte: Daniel Odl, Jan Polák, tel.: 495 407 602, 695 407 602, 777 798 456, 777 798 456, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz, nebo se stavte osobně na uvedené adrese v čase 8:30-13:30

Referenční číslo 14526040710
Pracoviště Sněžka , výrobní družstvo Náchod - provozovna Hradec Králové [035]
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Kladská 292 /43
Firma Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Kontaktní osoba Daniel Odl, Jan Polák
tel.: +420 495 407 602,777 798 456
daniel.odl@snezka-na.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové