Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - JabloPCB s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 6.5.2019 do 31.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
Mzdové rozpětí od 19000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
* nakládka a vykládka materiálu (práce s paletovými a vysokozdvižnými vozíky)
* příjem, kontrola a výdej materiálu do výroby dle dodacího listu
* dodržování FIFO, manipulace ve skladu
* tvorba, tisk, archivace výdejek (práce v IS HELIOS Orange) a jiných dokladů a zodpovědnost za jejich správnost
* inventarizace
* udržování pořádku a nastavených pravidel (ESD)
Požadujeme:
* SOU nebo SŠ vzdělání
* spolehlivost, samostatnost, pracovitost
* schopnost pracovat i s malými součástkami
* základní znalost práce na PC
* platné oprávnění obsluhy VZV výhodou, není podmínkou
Nabízíme:
* možnost zaučení a získání praxe
* zázemí stabilní prosperující společnosti se zakázkovou výrobou
* čisté prostředí
* zaměstnanecké benefity
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* nástup dle dohody
Referenční číslo 13782710795
Pracoviště JabloPCB s.r.o.
Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)
U Přehrady 5129 /67
Firma JabloPCB s.r.o.
Kontaktní osoba Daniela Felixová, HR
tel.: +420 483 515 554
felixova@jablopcb.cz
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Nabídky brigád Jablonec nad Nisou Nabídky práce Jablonec nad Nisou