Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - UNI Kolín, spol. s r. o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 18.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - příplatek na stravu, pracovní oděv
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt:
Hančil Michal, e-mail: hancilmichal@unikolin.cz,
osobně: v sídle firmy po - pá 8 - 17 hod

Náplň práce:
přijímání zboží do skladu, manipulace se zbožím, vydávání zboží zákazníkům, rozvoz zboží, práce s VZV.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B.

Pracovní doba: 7:30 - 17 hod, sobota 8 - 12 hod.

Zaměstnanecké výhody:
příplatek na stravu, pracovní oděv.
Referenční číslo 13455500792
Pracoviště UNI Kolín, spol. s r. o.
Kolín (okres Kolín)
Kolín IV
Havlíčkova 446
Firma UNI Kolín, spol. s r. o.
Kontaktní osoba Michal Hančil
e-mail.: hancilmichal@unikolin.cz
Úřad práce Kolín
Nabídky práce Kolín Nabídky brigád Kolín

/* Not affection functionality */