Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - TEDOX s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Pozice: skladníci
Náplň práce:
- příprava a výdej zboží ze skladu, příjem zboží a jeho uskladnění, výroba a montáž
Požadavky:
- praxe ve skladu (vítáme, není podmínkou), manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, pozitivní přístup
Nabízíme:
- stabilní zázemí, odpovídající finanční ohodnocení, práci v jednosměnném provozu, dlouhodobou spolupráci na HPP, stravování zdarma (obědy)
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na e-mail. Vybraní uchazeči budou přizváni k pohovoru.
Nástup možný ihned. Mzda: od 20 000,- Kč
Kontakt: Čadek Petr, tel.: 318 684 100, e-mail: info@tedox.cz
Místo výkonu práce: TEDOX s.r.o. provozovna Březnice, Blatenská č.p. 59, 262 72 Březnice
Referenční číslo 13546650722
Pracoviště TEDOX s.r.o. provozovna Březnice
Březnice (okres Příbram)
Blatenská 59
Firma TEDOX s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Čadek
tel.: +420 318 684 100
e-mail.: info@tedox.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky práce Příbram Nabídky brigád Příbram

/* Not affection functionality */