Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - INSTAL spol. s r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC (znalost)
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) (VZV výhodou)
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Pardubice - Černá za Bory.
Nástup dle dohody.
Mzda od 24.000 Kč včetně pohyblivé složky mzdy
Pracovní doba: 7:00 - 15:30
Pracovní náplň: Manipulace s materiálem
- převozy, příjem zboží od externích/interních partnerů a jeho uskladnění, kontrola, naskladnění a vyskladnění materiálu na sklad včetně administrace
- Příprava, obsluha a výdej zboží zákazníkům velkoskladu v Černé za Bory
- Nakládka a vykládka firemních automobilů, komunikace s řidiči
- Zodpovědnost za pořádek ve skladu, včetně doplnění zboží
Požadujeme:
- praxe nebo vzdělání v oboru voda, plyn, topení
- zkušenosti na podobné pozici (nutná znalost sortimentu voda, plyn, topení)
- pracovitost, spolehlivost, pozitivní přístup
- platné oprávnění na VZV (výhodou)
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity a možnost firemního vzdělávání
- zapracování zkušenými kolegy z oboru
- hlavní pracovní poměr
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu : sona.slezakova@instal.cz
Referenční číslo 13542540735
Pracoviště INSTAL spol. s r.o. - provozovna centrála Pardubice
Pardubice (okres Pardubice)
Studánka
Průmyslová 710
Firma INSTAL spol. s r.o.
Kontaktní osoba Soňa Slezáková
tel.: +420 466 310 266
e-mail.: sona.slezakova@instal.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice

/* Not affection functionality */