Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - GO! Express & Logistics, s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 31.10.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 30 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 17000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: komunikace s řidiči a jejich kontrola, práce s interním systémem, handling zásilek, údržba skladu, zaskladňování
Pracovní doba je od pondělí do čtvrtka 17:00-00:00 a neděle 19:00-22:00
Požadujeme: SŠ vzdělání, pracovní nasazení, spolehlivost, uživatelská znalost práce na PC, flexibilita, "selský rozum", pohotové jednání, schopnost samostatně řešit problémy, čistý trestní rejstřík, umět zvládat stresové situace

Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní společnosti v novém skladu v Hostivici, práce na tříčtvrteční úvazek, přátelský kolektiv
Referenční číslo 13445340721
Pracoviště GO! Express & Logistics, s.r.o.
Hostivice (okres Praha-západ)
K Dálnici 1390
Firma GO! Express & Logistics, s.r.o.
Kontaktní osoba Hana Černá
tel.: +420 727 824 640
e-mail.: hana.cerna@general-overnight.cz
Úřad práce pro Prahu-západ
Nabídky práce pro Prahu-západ Nabídky brigád pro Prahu-západ

/* Not affection functionality */