Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - CIE PLASTY CZ, s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18500Kč / měsíc
Poznámka SKLADNÍCI
Požadujeme: zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz VZV výhodou (možno zajistit i u nás)
Náplň práce: manipulace s výrobky a materiálem ve výrobních prostorách
Nabízíme: stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, měsíční a roční prémie, nehlučné a čisté pracovní prostředí.
Nástup dohodou.
Kontaktujte nás na: phalajova@cieautomotive.cz nebo na tel.č.720 052 648.
Referenční číslo 13119860713
Pracoviště CIE PLASTY CZ, s.r.o. 01
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 328
Firma CIE PLASTY CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Halajová
tel.: +420 720 052 648
e-mail.: phalajova@cieautomotive.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */