Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 150Kč / hod.
Poznámka Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kubíčková tel.: 582 402 429 (v době 7:00-15:30 hod.). Požadujeme: SOU technického směru s výučním listem, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, znalost konstrukčních provedení vstřikovacích forem a jejich funkce.
Náplň práce: periodická kontrola chodu strojů a zařízení, nastavování parametrů vstřikování v průběhu sériové výroby, provádění zkoušky nástrojů, vypracovávání zkušebních protokolů, disket, provádění údržby nástrojů a strojů, drobných oprav a evidence, příprava výroby, nasazování a rozjezd forem.
Nabízíme: týden dovolené navíc + příplatky za dovolenou, závodní stravování, příspěvky na stravování, stravenky, příspěvek na dopravu. PP na dobu určitou.
Referenční číslo 12701380791
Pracoviště Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.
Olšany u Prostějova (okres Prostějov)
19
Firma Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Hana Kubíčková
tel.: +420 582 402 429
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov
/* Not affection functionality */