Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Kovostroj Bohemia, s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 15.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o., Kolodějská 507, Týn nad Vltavou, výrobce ocelových výztužných profilů do plastových oken a dveří hledá pracovníky na pozici seřizovač a obsluha stroje.
Nabízíme:
Nástup možný ihned nebo dohodou, hlavní pracovní poměr na plný úvazek po zapracování na dobu neurčitou, směnný provoz, mzdové ohodnocení založené na výkonu zaměstnance od 18.000 Kč, dlouhodobé uplatnění v zavedené a prosperující společnosti,
BENEFITY: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13. mzda (příspěvek na dovolenou, vánoce)
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příprava válcovací linky a sady válců na válcovaný profil, obsluha linky, válcování ocelových profilů, kontrola dodržování rozměrů dle výkresové dokumentace
Požadavky: zkušenosti z výroby výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Kontakt: lisner@kovostroj.com, 777 950 901
Referenční číslo 14978470729
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice