Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Groz-Beckert Czech s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 19980Kčdo 22920Kč / měsíc
Poznámka Od kandidáta očekáváme:
SŠ / SOU strojírenský obor, Manuální zručnost, Výborné technické myšlení, Praxe v oboru obrábění kovů, Zkušenosti v oblasti - broušení, vrtání, frézování, soustružení,
Důraz na kvalitu a přesnost
Pracovní náplň:
Obsluha konvenčních obráběcích strojů - frézování, soustružení, vrtání, Broušení tvarů, broušení na plocho, Vylepšování výrobních postupů, navrhování přípravků
Nabízíme:
Mzda od 19 980 do 22 920 Kč hrubého + 15% prémie, Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.), Dvousměnný provoz, Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti
Referenční číslo 13546980716
Pracoviště Groz-Beckert Czech s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 4
U Sirkárny 739/3
Firma Groz-Beckert Czech s.r.o.
Kontaktní osoba Kateřina Mgr. Šítalová
tel.: +420 387 016 347
e-mail.: katerina.sitalova@groz-beckert.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */