Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Groz-Beckert Czech s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 22920Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: práce na CNC strojích (lis, frézka), programování Sinumerik 810, 840D, seřizování frézovacího automatu, obsluha stroje, směnný provoz, práce v riziku hluku
Požadavky na uchazeče: SOU strojírenský obor, znalost programování na CNC strojích, praxe ve strojírenském oboru, znalosti v oboru seřizování strojů, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme: plat 22.920 Kč + 16% prémie
Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.)
Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti
Referenční číslo 13296010773
Pracoviště Groz-Beckert Czech s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 4
U Sirkárny 739/3
Firma Groz-Beckert Czech s.r.o.
Kontaktní osoba Kateřina Mgr. Šítalová
tel.: +420 387 016 347
e-mail.: katerina.sitalova@groz-beckert.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */