Nabídka již není aktuální

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Groz-Beckert Czech s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 24.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 19980Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Seřizovač lisovacího stroje, Seřizování strojů, Směnný provoz
Požadavky na uchazeče:
SOU, SOŠ obor strojírenství, Praxe ve strojírenském oboru, Znalost výkresové dokumentace, znalost lisovacích strojů a seřizování nástrojů, Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost
Předpoklady pro týmovou práci
Nabízíme:
Plat 19 980 Kč hrubého + až 16% prémie, Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.)
Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti

Referenční číslo 13045600714
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice
/* Not affection functionality */