Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - ALPER a.s.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 01.12.2017 do 31.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě Mgr. Bartoňová Kristýna, tel.: 727 961 073 (volat pouze v době 8:00-15:00hod.), e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru ( výhodou- nikoli podmínkou)
- zkušenost s obsluhou CNC strojů (výhodou zkušenosti s programováním)
- znalost výkresové dokumentace
- znalost řídícího systému Heidenhain iTNC 530 výhodou
- samostatnost, flexibilita, ochota pracovat na tři směny
Náplň práce: obsluha CNC obráběcího centra, seřizování a údržba stroje, kontrola dílců dle výkresové dokumentace.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na dítě do 18 let, příspěvek na aktivity ve volném čase.
Referenční číslo 13545130732
Pracoviště ALPER a.s., Prostějov
Prostějov (okres Prostějov)
Vrahovická 4530
Firma ALPER a.s.
Kontaktní osoba Kristýna Bartoňová
tel.: +420 727 961 073
e-mail.: kristyna.bartonova@alper.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */