Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - FEREX Machinery s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Pracovní poměr od 5.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Ubytování
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- SOUSTRUŽNICKÉ práce na klasických obráběcích strojích v zakázkové strojírenské výrobě
Požadavky:
- vyučen v oboru, praxe výhodou, (spolupráce se zkušenými pracovníky)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- řemeslná zručnost, samostatnost
- zodpovědnost ke svěřenému úkolu
- chuť pracovat v tomto oboru
Nabízíme:
- motivační příspěvek
- stravování
- dostupnost od MHD, vlakového a autobusového nádraží
- v případě zájmu ze vzdálenějšího místa je možnost zajištění ubytování
Referenční číslo 15551070750
Pracoviště FEREX Machinery s.r.o.-002
Liberec (okres Liberec)
Liberec III-Jeřáb
Na Františku 346
Firma FEREX Machinery s.r.o.
Kontaktní osoba Bc. Helena Vrběcká
tel.: +420 720 940 848
vrbecka@ferex-machinery.cz
Úřad práce Liberec
Nabídky brigád Liberec Nabídky práce Liberec