Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - Urdiamant, s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 22000Kč / měsíc
Poznámka náplň:
- výroba těles a obrábění grafitu
požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxe na soustruhu
- čtení technické dokumentace
- manuální zručnost, samostatnost, ochota pracovat
nabízíme:
- nástupní mzda: 22 000,- Kč (po zaškolení 23 000,- Kč)
+ příplatek za obrábění grafitu 8,- Kč/hod (cca 1 200,- Kč/měsíc)
- náborový příspěvek 20 000,- Kč po 6-ti měsících
- jednosměnný provoz
- benefity: 3 dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, očkování proti chřipce (pro zájemce) placené zaměstnavatelem, zvýhodněné mobilní tarify, vánoční odměny, odměny při životním a pracovním jubileu, firemní akce (vánoční večírek, sportovní den), pracovní volno nad rámec zákona (svatba, narození, úmrtí), odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců, příspěvek na dětskou rekreaci pro děti zaměstnanců, výživové poradenství, finanční poradenství, příspěvek na podporu zdraví
Referenční číslo 14686720725
Pracoviště Urdiamant, s.r.o.
Šumperk (okres Šumperk)
Dolnostudénská 715 /3
Firma Urdiamant, s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Drozdová, personalistka
tel.: +420 583 366 522
jdrozdova@urdiamant.com
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk