Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - RAVAK a.s.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Pracovní poměr od 4.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Jiné (znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly)
Mzdové rozpětí od 21840Kč / měsíc
Poznámka Pozice:obraběč/ka kovů
OC
Pracovní náplň:
obsluha klasických obráběcích strojů, tzn. soustruhu, frézky, vrtačky, brusky, horizontky, apod.
Požadavky:
vyučení ve strojírenském oboru, vhodné i pro absolventy, praxe na obsluze kovoobráběcích strojů, znalost technické výkresové dokumentace, ovládání práce s měřidly.
Nástup možný ihned.Nástupní hrubá hodinová mzda 130,00 Kč + prémie za kvalitu až 14,00 Kč/hodinu. Práce v úkolové mzdě. Poskytování 13., 14. a 15. platů.
Kontakt:Kocíková Jarmila, tel.: 318 427 308, e-mail: jarmila.kocikova@ravak.com
Místo výkonu práce:RAVAK a.s. strojírny ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Nádražní č.p. 156, Rožmitál pod Třemšínem
Referenční číslo 14563340702
Pracoviště RAVAK a.s. strojírny ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Rožmitál pod Třemšínem (okres Příbram)
Nádražní 156
Firma RAVAK a.s.
Kontaktní osoba Jarmila Kocíková, personalista
tel.: +420 318 427 308
jarmila.kocikova@ravak.com
Úřad práce Příbram
Nabídky brigád Příbram Nabídky práce Příbram