Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - VELOS, výrobní družstvo

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr od 1.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP (15 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Dovednosti
  • Jiné (zručnost)
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky, 13. plat, firemní akce atd.
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 15 hod. týdně), třísměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obsluha CNC strojů, ohýbaček, svářecích robotů v kovovýrobě v 8 hodinových směnách.

Požadavky: zručnost, spolehlivost, fyzická zdatnost; znalost výrobních procesů a technologií v oblasti zpracování kovů výhodou; vazačská a jeřábnická zkouška výhodou.

Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, firemní akce, dobrý pracovní kolektiv, možnost seberealizace.

Kontakt - Ing. Koběrský Pavel, tel.: 601 583 199, e-mail: kobersky@velosnh.cz (zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Doly 272, 549 22 Nový Hrádek.
Referenční číslo 14937610740
Pracoviště VELOS, výrobní družstvo
Nový Hrádek (okres Náchod)
Doly 272
Firma VELOS, výrobní družstvo
Kontaktní osoba Ing. Pavel Koběrský
tel.: +420 601 583 199
kobersky@velosnh.cz
Úřad práce Náchod
Nabídky brigád Náchod Nabídky práce Náchod