Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - GSZ Tooling s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr od 5.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 110Kč do 150Kč / hod.
Poznámka Firma GSZ Tooling s.r.o. je malá firma se sídlem v Mimoni. Zabývá se zámečnickou kusovou výrobou,montáží a výrobou jednoúčelových strojů a nástrojů, CNC obráběním.
Sháníme do svého týmu Obráběče na CNC strojích.
Náplň práce:
- Práce na CNC obráběcím centru ( frézka / soustruh )
- Programování na stroji, obsluha konvečních strojů
Požadujeme:
- min. vyučen ve strojním oboru, nebo příbuzném
- Praxe v oboru výhodou, též vhodné i pro absolventy
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost programovaní, Winmax, Ultimax výhodou
- Flexibilita, chuť pracovat a učit se novým věcem
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání
- Dobré platové ohodnocení ( 110 - 150 kč /h )
- Stravenky
- Práce na dvě směny
- Nástup ihned

Referenční číslo 14717000730
Pracoviště GSZ Tooling s.r.o.
Mimoň (okres Česká Lípa)
Mimoň II
Potoční 143
Firma GSZ Tooling s.r.o.
Kontaktní osoba Jan Polák
tel.: +420 602 723 411
polak@gsztooling.cz
Úřad práce Česká Lípa
Nabídky brigád Česká Lípa Nabídky práce Česká Lípa