Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Cars Technology s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 26000Kč do 28000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. Profesní životopis zašlete na e-mail cars-technology@cars-technology.cz.
Požadavky: ukončené SOU vzdělání, zkušenosti ve výrobě a na CNC ohraňovacím stroji vítány, znalost čtení výkresové dokumentace, požadujeme spolehlivost, pečlivost a bezúhonnost.
Náplň práce: práce na zakázkové i sériové výrobě. PD: třísměnný provoz.
Nabízíme: jednorázový náborový příspěvek při nástupu až 50 000 Kč. Pracoviště: Ondratice 187
Referenční číslo 14503730710
Pracoviště Cars Technology s.r.o., Ondratice
Ondratice (okres Prostějov)
Firma Cars Technology s.r.o.
Kontaktní osoba E-mail
cars-technology@cars-technology.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky brigád Prostějov Nabídky práce Prostějov