Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - Krofian CZ spol. s r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka Popis pozice:
Zajišťuje výrobu dílů dle výkresové dokumentace
Samostatné programování HEIDENHEIN
Zodpovědnost za přesnost vyrobených dílů

Požadujeme:
vyučení v oboru
praxe není podmínkou
znalost programování v systému HEIDENHEIN
technické myšlení
preciznost, manuální zručnost

Nabízíme:
stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti
přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
vzdělávání v oboru
bonusy
Referenční číslo 13456400758
Pracoviště Krofian CZ spol. s r. o.
Česká Lípa (okres Česká Lípa)
Dobranov