Nabídka již není aktuální

Sekretáři (všeobecní) - DAMEDIS, s.r.o.

Požadovaná profese Sekretáři (všeobecní)
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 30.04.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 17000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka Damedis s.r.o. je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky Printline - top značky v oblasti alternativních náplní. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Naší ambicí je stát se TOP 3 v ČR v daném sortimentu.
Momentálně hledáme šikovnou ASISTENTKU OBCHODNÍHO MANAŽERA.

Náplň práce:
- administrativní podpora obchodního manažera
- telefonická a emailová komunikace se zákazníky
- zpracování a evidenci objednávek
- vytváření nabídek pro stálé i nové zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- práce s IS Pohoda

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost Excelu
- znalost práce na PC, účetní program Pohoda výhodou
- příjemné vystupování
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- znalost českého jazyka na výborné úrovni
- znalost principů obchodu
- pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup

Nabízíme:
- HPP na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- 25 dní dovolené
- zázemí stabilní české společnosti
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv
- možnost osobního a profesního růstu
- práce v centru Brna
- mladý kolektiv, který se umí bavit
- ovoce a zelenina v kancelářích

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete životopis na ferusova@damedis.cz.
Referenční číslo 13424970721
Úřad práce Brno-město
Nabídky práce Brno-město Nabídky brigád Brno-město
/* Not affection functionality */