Sekretáři (všeobecní) - Brück AM spol. s r. o.

Požadovaná profese Sekretáři (všeobecní)
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - Windows
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní (AJ výhodou)
  • Němčina - Aktivní (slovem i písmem)
Výhody
  • Jiné výhody - možnost dalšího vzdělávání
  • Ubytování
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie - za plnou docházku
Mzdové rozpětí od 22000Kčdo 25000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme
- SŠ, VŠ vzdělání
- NJ slovem i písmem, AJ nebo jiný jazyk výhodou
- komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, vystupování úměrné zastávané pozici
- znalost práce na PC (MS Office, Power Point, atd...)

Nabízíme
- perspektivní zaměstnání v moderní strojírenské společnosti
- zaměstnanecké výhody a benefity
- možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce
- zajištění chodu sekretariátu jednatele společnosti
- denní komunikace v NJ s obchodními partnery a mateřskou společností
- překlady korespondence a ostatních textů
- správa datové schránky, firemních dokumentů, práce s firemním IS

Referenční číslo 12918680773
Pracoviště Brück AM spol. s r. o.
Zámrsk (okres Ústí nad Orlicí)
10
Firma Brück AM spol. s r. o.
Kontaktní osoba Drahomíra Smetáková
tel.: +420 724 864 177,465 500 872
e-mail.: drahomira.smetakova@brueck.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky práce Ústí nad Orlicí Nabídky brigád Ústí nad Orlicí

/* Not affection functionality */