Sanitáři - Lázně Luhačovice, a. s.

Požadovaná profese Sanitáři
Pracovní poměr od 14.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14400Kč do 15000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: hotel Morava****, Lázeňská poliklinika
Náplň práce: obslužné práce při poskytování léčebné péče v balneo provozu, aplikace jednoduchých procedur.

Požadavky:
- akreditovaný kvalifikační kurz v oboru sanitář od Ministerstva zdravotnictví ČR, popř. SZŠ v oboru zdravotnický asistent
Výhody: 25 dnů ŘD, příplatky dle Zákoníku práce, závodní stravování, výměnné rekreace, příspěvek na PP, levný tarif u T-mobile
Referenční číslo 14508120736
Pracoviště Lázně Luhačovice, a. s.
Luhačovice (okres Zlín)
Lázeňské náměstí 436
Firma Lázně Luhačovice, a. s.
Kontaktní osoba Mgr. Magdalena Kratochvílová, Personální referent
tel.: +420 577 682 213
kratochvilova@lazneluhacovice.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín