Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Ruční baliči - Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Požadovaná profese Ruční baliči
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12200Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNIK/-ICE VÝSTUPNÍ KONTROLY
- Místo výkonu práce: Kladská 292/43, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 7. 2018
- Náplň práce: obracení výrobků dle daného technologického postupu, správnost balení výrobků dle balících předpisů, plnění pracovních úkolů dle norem
- Požadujeme: manuální zručnost
-Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba Odl Daniel, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz, tel:: 491 409 216, 491 409 216, 777 798 463
Referenční číslo 14513830738
Pracoviště Sněžka , výrobní družstvo Náchod - provozovna Hradec Králové [035]
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Kladská 292 /43
Firma Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Kontaktní osoba Daniel Odl
tel.: +420 491 409 216,495 407 602
daniel.odl@snezka-na.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové