Nabídka již není aktuální

Řidiči vysokozdvižných vozíků - MUBEA - HZP s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči vysokozdvižných vozíků
Pracovní poměr od 01.05.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com

Pracovní náplň:
* obsluha VZV na oddělení logistiky/ve skladu - přeprava materiálu, naskladňování a vyskladňování kamiónů
* spolupráce s logistickým oddělením

Co po Vás požadujeme:
* platné oprávnění k řízení VZV min do 3t
* praxe v řízení VZV minimálně 1 rok
* ŘP sk. B
* znalost uživatelské práce na PC
* pojistka za škodu způsobenou výkonem práce (možno sjednat v průběhu nástupu)

Co Vám můžeme nabídnout:
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku, mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com.
Referenční číslo 11871420758
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov
OK
/* Not affection functionality */