Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - MemBrain s.r.o.

Požadovaná profese Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu
Pracovní poměr od 20.11.2018 do 30.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 50000Kč do 60000Kč / měsíc
Poznámka Společnost MemBrain s.r.o. je součástí skupiny MEGA, předního světového dodavatele membránových technologií, a je odpovědnou za výzkum a vývoj nových technologií. Do svého teamu hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení membrán.
Náplň práce:
-Podílí se na stanovení směrů programů VaV v rámci zaměření aktivit oddělení
-Organizuje a podílí se na realizaci VaV programů společnosti
-Podílí se na realizaci zákaznických zakázek v rámci jednotlivých projektů
-Vede podřízené zaměstnance a zabezpečuje věcnou a ekonomickou efektivnost svěřeného oddělení
-Odpovídá za dosažení požadovaných výstupů VaV činnosti dle zadání, harmonogramu a rozpočtu
-Vypracovává podklady pro plány činností za své oddělení
-Hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců
-Zajišťuje koordinaci prací uvnitř oddělení
-V rozsahu své působnosti jedná jménem společnosti
-Zajišťuje administrativní chod oddělení
-Zajišťuje interní, popř. externí prezentaci výsledků oddělení
-V rámci svého týmu sestavuje kariérní plány pro vybrané jednotlivce
-Aktivně spolupracuje s ostatními středisky společnosti a mateřskou společností MEGA a.s.
Požadujeme:
-VŠ vzdělání technického či chemického zaměření
-Schopnost řídící práce, přirozená autorita a respekt ke kolegům
-Aktivní přístup při řešení problémů, schopnost plánování a organizování práce
-Schopnost motivace podřízených, logického a analytického myšlení
-Anglický jazyk na úrovni vedení obchodních jednání, další světové jazyky zejména RJ výhodou
-Znalost práce na základním aplikačním SW
-Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
-Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
-Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
-Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
-Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a život. jubileím, služební byty.
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem
Termín nástupu: dle dohody
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na kariera@membrain.cz, kontaktní osoba paní Lenka Košatová.

Referenční číslo 14730290797
Pracoviště MemBrain, s. r. o.
Stráž pod Ralskem (okres Česká Lípa)
Pod Vinicí 87
Firma MemBrain s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Košatová
tel.: kariera@membrain.cz
Úřad práce Česká Lípa
Nabídky brigád Česká Lípa Nabídky práce Česká Lípa