Nabídka již není aktuální

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a v příbuzných oborech - Inventec (Czech), s.r.o.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - Aktivní
Výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 30000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery a další elektroniku. Příjmeme kolegu do sekce výroby náhradních elektro dílů pro servery.

Co Vás čeká?

- Dohled nad plnením denních úkolů - nákupem materiálu, skladováním a samotnou výrobou náhradních dílů
- Odpovědnost za kontrolu materiálu a skladové zásoby
- Kontrola tvorby dokumentace pro montáž a dodržování ISO norem
- Telefonní/emailový kontakt se zákazníkem
- Vedení skupiny podřízených

Co očekáváme?

- Komunikativní angličtinu
- SŠ/VŠ vzělání – technického směru výhodou
- Obdobnou zkušenost z výrobního prostředí a znalost výrobních procesů
- Práce s MS Office, případně SAP

Co můžeme nabídnout?

- Odpovídající mzdu
- Půlroční, roční bonusy
- Průznou pracovní dobu
- Možnost zahraničních stáží
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona
- Firemní jídelnu a stravenky
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
- Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
- Autobusová doprava zdarma z míst: Brno-Úzká, Brno-- Ústřední hřbitov a Rajhrad
- Spolupracujeme nejprve na dobu určitou po dobu jednoho roku a při vzájemné spokojenosti prodlužujeme na neurčito.
Referenční číslo 13451400796
Úřad práce Brno-venkov
Nabídky práce Brno-venkov Nabídky brigád Brno-venkov
/* Not affection functionality */