Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - Armaturka Vranová Lhota, a.s.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Pracovní poměr od 20.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování preventivních prohlídek, servisu a oprav strojů, zajišťování náhradních dílů, vedení zaměstnanců údržby a kotelny
POŽADAVKY: vyučení v oboru elektro - vyhl. 50/78 Sb. § 7
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování lze uzavřít na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, zajištění závodního stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Referenční číslo 14734620780
Pracoviště Armaturka Vranová Lhota, a.s.
Vranová Lhota (okres Svitavy)
Firma Armaturka Vranová Lhota, a.s.
Kontaktní osoba Miroslava Kosíková, personalista
tel.: +420 461 362 617
m.kosikova@armaturka.cz
Úřad práce Svitavy
Nabídky brigád Svitavy Nabídky práce Svitavy