Řídící pracovníci v oblasti marketingu - A.MOUNT s.r.o.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti marketingu
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 24500Kč / měsíc
Poznámka kontakt:FROLOV VLADIMIR, e-mail: info@pragal.eu, prvotní kontakt emailem, zaslat strukturovaný životopis místo výkonu:Ječná č.p. 2093/32a, Praha 2.
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání (Oblast cestovního ruchu výhodou)
- předchozí zkušenosti v oblasti marketingu (min. 3 roky)
-znalost ruského a anglického jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními partnery společnosti)
-marketingové a obchodní myšlení
- schopnost analytického myšlení
- příjemné osobní vystupování
- manažerské a organizační schopnosti
-uživatelská znalost práce na pc
Náplň práce:
- návrh a realizace marketingové strategie
-analýza trhů a plánování logistiky
-analýza cenotvorby produktů s konkurenčním i produkty na zahraničnim trhu (zejména v Ruské federaci)
-rozšiřování marketingových kanálů a sledová ní rentabilnosti stávajících
hledání nových prodejních kanálů včetně analýzy efektivnosti stávajících konverzí
• analýza územních, politických a organizačních změn a vývoje poptávky v zahraničí
-analýza a reporting potřeb zákazníků, navrhováni změn a vylepšení
-pracovní cesty do zahraničí a EU
Co nabízíme:
-zajímavou, perspektivní práci
-motivující mzdové ohodnocení
- možnost seberealizace a osobního růstu
-příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
-vzdělávací kurzy a školení
Zaměstnanecké výhody: benefit jazykové kurzy
Referenční číslo 14633480723
Pracoviště A.MOUNT s.r.o.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Ječná 2093 /32a
Firma A.MOUNT s.r.o.
Kontaktní osoba VLADIMIR FROLOV
info@pragal.eu
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2