Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - SMS finance, a.s.

Požadovaná profese Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Jedná se o administrativní a servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce prostřednictvím našeho call centra;

Požadavky:
pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče, ekonomické zaměření vítáno, praxe v této oblasti výhodou, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti, bezúhonnost, ŘP B,

Nabízíme:
bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace. Nárok na firemní benefity - mobilní telefon, notebook, tiskárna, automobil atd.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.matejicny@smsfinance.cz
- telefonicky (08,00 - 20,00hod.) na čísle 605 987 858
- osobně na adrese: SMS finance, a.s. - pracoviště Jiráskova č.p. 2188, 753 01 Hranice 1
Referenční číslo 14512840756
Pracoviště SMS finance, a.s. - pracoviště Hranice, Jiráskova
Hranice (okres Přerov)
Hranice I-Město
Jiráskova 2188
Firma SMS finance, a.s.
Kontaktní osoba Mgr. Jiří Matějíčný
tel.: +420 605 987 858
jiri.matejicny@smsfinance.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky brigád Přerov Nabídky práce Přerov