Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidiči ostatních speciálních vozidel - CZECH TRANS-LOGISTIK s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči ostatních speciálních vozidel
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiné (Strojnický průkaz, trestní bezúhonnost)
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka VHODNÉ PRO OZZ, OZP 2. stupně.
Místo výkonu práce: Hlinsko a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE: řízení řádně a bezpečně svěřeného vozidla - autodomíchávač (doprava betonu na určené místo), zodpovědnost za správné vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a činnosti řidiče, ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola technického stavu vozidla včetně čistoty, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů, případně výběr tržeb a poplatků.
POŽADAVKY: ŘP skupiny C, profesní a strojnický průkaz podmínkou, praxe v řízení speciálního vozidla výhodou, např. LKW, atodomíchávač, střední odborné vzdělání - výhodou, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, manuální zručnost, trestní bezúhonnost.
NABÍZÍME: stabilní pracovní uplatnění, výplata mzdy po celý rok - nejsme sezónní zaměstnavatelé.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, v případě vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Referenční číslo 14941400724
Pracoviště CZECH TRANS-LOGISTIK s.r.o.
Hlinsko (okres Chrudim)
Družstevní 1414
Firma CZECH TRANS-LOGISTIK s.r.o.
Kontaktní osoba Kateřina Severýnová
tel.: +420 607 967 480
czechtranslogistik@seznam.cz
Úřad práce Chrudim
Nabídky brigád Chrudim Nabídky práce Chrudim