Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidiči ostatních speciálních vozidel - JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči ostatních speciálních vozidel
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 24000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: svoz odpadu ze smluvních obcí a společností, zpracování odpovídající administrativy (Záznam o provozu vozidla), údržba vozidel, vývozy kontejnerů, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže, vozidla pro svoz odpadu s nástavbou a kontejnerová vozidla (Man, Mercedes)
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, min. 2 roky praxe na pozici řidič nákladního vozidla, ŘP sk. B+C (sk. E výhodou), platný profesní průkaz Výhody: pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou - jistota stabilní firmy
Referenční číslo 14529830791
Pracoviště JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. - LUH Uherskobr. 984
Luhačovice (okres Zlín)
Uherskobrodská 984
Firma JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Josef Gabryš
joga@jogaluhacovice.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín