Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - M.A.T. Group, s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)
Pracovní poměr od 15.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce
řízení motorových vozidel ŘP skup B.
nakládka, vykládka zboží
plnění úkolů nadřízeného a aktivní spolupráce kolektivu pracovníků, vzájemná zastupitelnost
dodržování technologických a pracovních postupů v oblasti BOZP, PO.

Požadujeme
SOU/SŠ
platný ŘP skup B
trestní bezúhonnost
chuť pracovat
samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme
pracovní smlouvu na HPP,
volné víkendy
možnost profesního růstu, uplatnění týmového ducha
možnost rozšíření řidičského oprávnění na skupinu C vč profesního průkazu.
odpovídající mzdové ohodnocení, nadstandardní benefity
místo pracoviště: Plzeň + celá Čr

Nástup: možno ihned

Nástupní plat: 21 000 - 30 000

Profesní životopisy zasílejte na e-mail: vitezslav.klejzar@matgroup.cz
Referenční číslo 14702030720
Pracoviště M.A.T. Group, s.r.o.
Plzeň (okres Plzeň-město)
Severní Předměstí
Na Roudné 324 /176
Firma M.A.T. Group, s.r.o.
Kontaktní osoba Vítězslav Klejzar
vitezslav.klejzar@matgroup.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň