Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - SAPRIL People s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Pracovní poměr od 1.7.2019 do 30.6.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Výhody
  • Jiné výhody - příplatky za docházku, možnost dalšího vzdělávání
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka ŘIDIČ/-KA C + E
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. C + E
- platný profesní průkaz
- SOU nebo SŠ vzdělání
- pracovní zkušenost na obdobné pozici
- základní znalost práce na PC
- odpovědnost, loajálnost, zručnost, přesnost, spolehlivost, iniciativa
- časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola přepravovaného zboží dle dodacích listů
- kontrola zboží při nakládce
- péče o svěřený dopravní prostředek
- spolupráce s oddělením logistiky
- případná výpomoc ve skladu
Zaměstnanecké výhody: prémie, příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání
HLÁSIT SE: Rysová Hana, e-mail: hana.rysova@sapril.cz zaslat životopis, do předmětu název pozice: ŘIDIČ C+E, osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu od 8:00 - 12.00 a od 12.30 - 15:00hod.
Referenční číslo 15548890772
Pracoviště SAPRIL People s.r.o.-3
Litvínov (okres Most)
Horní Litvínov
Nádražní 557
Firma SAPRIL People s.r.o.
Kontaktní osoba Hana Rysová
hana.rysova@sapril.cz
Úřad práce Most
Nabídky brigád Most Nabídky práce Most