Nabídka již není aktuální

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - STAZEDO s.r.o.

Požadovaná profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Pracovní poměr od 07.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Jiné (digitální karta)
Mzdové rozpětí od 30000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka První kontakt:
Raditsch Lubomír, tel.: 603 854 341,
e-mail: stazedo@seznam.cz

Náplň práce:
řidič vnitrostátní přepravy

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C+E, digitální kartu, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
zázemí rodinné firmy, nadstandardní podmínky
Referenční číslo 13548280710
Úřad práce Kolín
Nabídky práce Kolín Nabídky brigád Kolín
OK
/* Not affection functionality */