Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Pracovní poměr od 1.9.2019 do 31.12.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiná způsobilost - zdravotní průkaz
Výhody
  • Jiné výhody
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 24000Kč do 28000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: řidič/obchodní zástupce
POŽADAVKY: min. ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty
NABÍZÍME: nástup možný ihned
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Referenční číslo 16581140716
Úřad práce Svitavy
Nabídky brigád Svitavy Nabídky práce Svitavy