Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.

Požadovaná profese Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě
Pracovní poměr od 18.1.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 22000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU: Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Jevíčko, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Litomyšl, Svitavy a Jihlava
PRACOVNÍ NÁPLŇ: řidič/ka autobusové dopravy do Ústí nad Orlicí, Lanškrouna, Jevíčka, Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Litomyšle a Svitav
POŽADUJEME: ŘP sk. D
NABÍZÍME: zvláštní peněžité odměny
Referenční číslo 7622620744
Pracoviště ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)
Hylváty
Třebovská 330
Firma ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
Kontaktní osoba Radek Kuběnka, ředitel
tel.: +420 602 470 669
radek.kubenka@csaduo.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí