Řezníci a uzenáři - MP Krásno, a.s.

Požadovaná profese Řezníci a uzenáři
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 31.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka ŘEZNÍCI
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
Příspěvek na dopravu nad 35 km.
POŽADUJEME: vyučení v oboru řezník, praxi v bourání masa; zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat; dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatřiďuje jednotlivé zpracování částí, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 26.9.
Referenční číslo 14562130724
Pracoviště MP Krásno, a.s.
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 430 /34
Firma MP Krásno, a.s.
Kontaktní osoba Ing. Dagmar Klímková
tel.: +420 571 855 275
prace@krasno.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín