Požadovaná profese Řezníci a uzenáři
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 31.10.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 25000Kč / měsíc
Poznámka Pro firemní restauraci v Plzni hledáme řezníka/kuchaře - přípravář masa.
Náplň práce: příprava masa pro kuchaře, krájení většího počtu masa, příprava masa k uložení, vaření jídel.
Požadujeme: SOU nebo zkušenosti se zpracováním masa, aktivní vaření, výhodou zkušenosti ze závodního stravování, zručnost, spolehlivost.
Pracovní doba: po - pa ranní směna 5:00 - 13:30.
Nabízíme: firemní stravování, odborná školení, odměny za doporučení nového zaměstnance

Referenční číslo 13449890797
Pracoviště ARAMARK, s.r.o. Plzeň
Plzeň (okres Plzeň-město)
Jižní Předměstí
Tylova 1/57
Firma ARAMARK, s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Všetečková
tel.: +420 602 100 592
e-mail.: prace@aramark.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň

/* Not affection functionality */