Revizní technici ve strojírenství, technici STK - TEDOX s.r.o.

Požadovaná profese Revizní technici ve strojírenství, technici STK
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Pozice: odborní technici zdvihacích zařízení
Působnost po celé ČR i SR.
Pracovní náplň:
- provádění pravidelných revizních prohlídek a oprav zdvihacích zařízení
- zpracování revizních zpráv a vystavování protokolů
- školení jeřábníků a vazačů
- komunikace se zákazníky
Požadujeme:
- SŠ nebo vyučen v oboru strojírenství - výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (Office, internet)
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru vázací a manipulační techniky vítána
- zodpovědnost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- výpis z rejstříku trestů
Nabízíme:
- školení na certifikovaného technika ZZ
- motivující finanční ohodnocení (fix + osobní ohodnocení dle dosažených výsledků)
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- možnost profesního růstu
- stravování zdarma (obědy)
- PC, telefon
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na e-mail. Vybraní uchazeči budou přizváni k pohovoru.
Nástup možný ihned. Mzda: od 20 000,- Kč
Kontakt: Čadek Petr, tel.: 318 684 100, e-mail: info@tedox.cz
Místo výkonu práce: TEDOX s.r.o. provozovna Březnice, Blatenská č.p. 59, 262 72 Březnice
Referenční číslo 13546700774
Pracoviště TEDOX s.r.o. provozovna Březnice
Březnice (okres Příbram)
Blatenská 59
Firma TEDOX s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Čadek
tel.: +420 318 684 100
e-mail.: info@tedox.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky práce Příbram Nabídky brigád Příbram

/* Not affection functionality */