Realitní makléři - Ing. Diana Nohálová

Požadovaná profese Realitní makléři
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 16280Kč / měsíc
Poznámka REALITNÍ MAKLÉŘI
Nástup možný ihned nebo dohodou.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe v oblasti zprostředkování, prodeje, pronájmu nemovitostí či v oblasti financí výhodou, spolehlivost, obchodní talent s aktivním přístupem k práci, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, profesionální vystupování, samostatné myšlení, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: realitní činnost ve svěřeném regionu, prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty, zpracovávní poptávek kompletní vedení celého obchodního případu, obchodování s lesními pozemky, zajištění financování pro klienta
NABÍZÍME: vlastní zaškolení a nadměrné ohodnocení, podporu a zázemí, žádné nadbytečné poplatky, flexibilitu, kvalitní marketing a propagaci nemovitostí, zajímavou práci s klienty, profesní růst, moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce, fixní plat + provize z prodeje.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem na info@diastylereality.cz nebo telefonicky - Ing. Nohálová tel.: 737 953 295
ov. 16.8.
Referenční číslo 10468490746
Pracoviště Ing. Diana Nohálová 01
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Náměstí 8 /6
Firma Ing. Diana Nohálová
Kontaktní osoba Ing. Diana Nohálová
tel.: +420 737 953 295
info@diastylereality.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín