Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Provozní zámečníci, údržbáři - KP - KOPRO s.r.o.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 160Kč / hod.
Poznámka Nástup možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte prosím na emailovou adresu: personalni@kp-kopro.cz, kontakt: Mgr. Martina Holubíková KP-KOPRO, Průmyslová 5, 79601 Prostějov, tel: 731 152 542.

Náplň práce:
opravy mechanických, elektrických a elektronických částí strojů, zařízení a robotů
průběžná preventivní údržba strojů a strojního zařízení
návrhy na zlepšení procesu údržby
spolupráce s externími servisními organizacemi
vedení příslušné dokumentace

Požadavky:
SŠ vzdělání elektrotechnického směru, mechanika, silnoproudá zařízení,
platné vzdělání v rámci vyhl.50, min. §6
hledáme kolegu, který umí pracovat samostatně, má inovativní myšlení a jeho nápady nám ušetří náklady a zlepší procesy
VZV výhodou. Pokud nemáte, školení zajistíme

Nabízíme:
Práci na 1 směnu na HPP, bez víkendů a svátků, příjemné pracovní prostředí, školení, výhodné dotované stravování, docházkový bonus, zaměstnanecké benefity.
Referenční číslo 14881510790
Pracoviště KP - KOPRO s.r.o.
Prostějov (okres Prostějov)
Průmyslová 3143 /5
Firma KP - KOPRO s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Martina Holubíková, personalista
tel.: +420 731 152 542
personalni@kp-kopro.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky brigád Prostějov Nabídky práce Prostějov