Provozní zámečníci, údržbáři - Macco Organiques, s.r.o.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 21000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
- vzdělání střední odborné
- praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví
- praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)
- praxe v údržbě zařízení
- základní znalosti v ovládání PC
- samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

VÝHODOU:
- platný průkaz jeřábník/vazač
- platné oprávnění pro řízení VZV

HL. NÁPLŇ PRÁCE (práce na 3 směny + pracovní pohotovosti):
- základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení
- strojní údržba
- zámečnické práce
- příprava a seřízení strojů
- svařování plastů PP (potrubí, desky)
- zajištění provozuschopnosti strojně-technologického zařízení
- provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazu

NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
- nástupní měsíční mzda od 21.000,- Kč., příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce za směnný provoz, přesčasy, pohotovost
- firemní benefity: měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
Hlásit se na e - mail monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 /8-14 hod./ Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.
Z : 3.7.2018
Referenční číslo 14722580752
Pracoviště Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál (okres Bruntál)
Zahradní 1938 /46c
Firma Macco Organiques, s.r.o.
Kontaktní osoba Monika Miklíková
tel.: +420 555 530 312
monika.miklikova@macco.cz
Úřad práce Bruntál
Nabídky brigád Bruntál Nabídky práce Bruntál