Provozní zámečníci, údržbáři - Strojírny Prostějov, a.s.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 16000Kčdo 20000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email gregovskae@sppv.cz. Více informací na tel. 582 301 664 (v době 8:00-13:00 hod.). Požadujeme: vyučení v oboru, 5 let praxe, základní znalost údržby strojů a technických zařízení, znalost stroj.výkresové dokumentace, práci na PC, řidičský průkaz B.
Náplň práce: zabezpečení údržby a oprav stroj. výrobního a ostatního zařízení dle stanovených parametrů.
Benefity: příspěvěk na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, kantýna, možnost dalšího vzdělávání a mzda poroste spolu s vámi.
Referenční číslo 12094030714
Pracoviště Strojírny Prostějov, a.s.
Prostějov (okres Prostějov)
Kojetínská 3700/5
Firma Strojírny Prostějov, a.s.
Kontaktní osoba Eva Gregovská
tel.: +420 582 301 664
e-mail.: gregovskae@sppv.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */