Provozní zámečníci, údržbáři - Primagra, a.s.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Jiné (zručnost, samostatnost)
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 23000Kč / měsíc
Poznámka Pozice: pracovníci údržby
Náplň práce:
obsluha Velína u sila 66, kontrola, seřizování a údržba elektrotechnického zařízení, opravy elektrických instalací na jednotlivých provozech v rozsahu oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb.,
Požadujeme:
vyučení v daném oboru, osvědčení vyhl. č. 50/78 Sb., manuální zručnost, samostatnost,
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mimořádné prémie, zaškolení na pracovišti, pravidelné školení odborné způsobilosti
Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 23 000,- Kč
Kontakt:Jindřichová Lucie Ing., tel.: 313 113 160, 605 206 066, e-mail: lucie.jindrichova@primagra.cz
Místo výkonu práce:Primagra, a.s.,Milín

Referenční číslo 13235010771
Pracoviště Primagra, a.s. prodejna Milín
Milín (okres Příbram)
Firma Primagra, a.s.
Kontaktní osoba Lucie Jindřichová
tel.: +420 313 113 160,605 206 066
e-mail.: lucie.jindrichova@primagra.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky práce Příbram Nabídky brigád Příbram

/* Not affection functionality */