Provozní zámečníci, údržbáři - Montáže Přerov a.s.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 01.12.2017 do 30.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Jiné výhody - - příspěvek na dovolenou, dětskou rekreaci a penzijní připojištění
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - - odměny za výsledky hospodaření
Mzdové rozpětí od 85Kčdo 100Kč / hod.
Poznámka Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
nižší střední vzdělání/střední vzdělání s výučním listem v oboru strojní mechanik nebo zámečník
znalost čtení výkresové dokumentace; samostatnost, přesnost; praxe výhodou;
Pozn.: Pokud není vyučení v oboru, rozhoduje odpracovaná praxe.

Náplň práce:
Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací. Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek. Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení. Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na dětskou rekreaci; stravování v podnikové jídelně; příspěvek na penzijní pojištění; další profesní vzdělávání; odměny za výsledky hospodaření

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: fleischmannova@montaze.cz
Referenční číslo 13446240784
Pracoviště Montáže Přerov a.s.
Přerov (okres Přerov)
Přerov I-Město
9. května 3303/119
Firma Montáže Přerov a.s.
Kontaktní osoba Lucie Fleischmannová
tel.: +420 581 267 537
e-mail.: fleischmannova@montaze.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky práce Přerov Nabídky brigád Přerov

/* Not affection functionality */