Provozní zámečníci, údržbáři - Europe Jobs s.r.o.

Požadovaná profese Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr od 02.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Ubytování
Mzdové rozpětí od 115Kčdo 142Kč / hod.
Poznámka PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ – KAPLICE

Nabízíme pracovní příležitost na pozici zámečníka - údržbáře na zámečnické dílně, praxe v oboru výhodou a ochota pracovat v jednosměnném provozu. Místo výkonu práce - Kaplice.
Nástup možný od 2.1.2018.

NÁPLŇ PRÁCE
• opravy a údržba strojního zařízení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• zkušenosti v oboru výhodou - manuální zručnost
• spolehlivost, zodpovědný přístup k zadané práci
• vzdělání: SOU výhodou

CO VÁM NABÍZÍME
• platové ohodnocení 105,- Kč/hod. při nástupu + osobní ohodnocení,později se mzda zvedá, po zkušební době až 142,-kč/h.
• zajištění ubytování ZDARMA nebo příspěvek na dopravu
• možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
• dlouhodobá spolupráce ve společnosti působící na trhu již řadu let
Referenční číslo 10868580729
Pracoviště Europe Jobs s.r.o. - Kaplice
Bujanov (okres Český Krumlov)
Zdíky
34
Firma Europe Jobs s.r.o.
Kontaktní osoba Daniel Dušek
tel.: +420 604 704 917
e-mail.: EuropeJobs.dusek@gmail.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */