Provozní elektromechanici - Novibra Boskovice s.r.o.

Požadovaná profese Provozní elektromechanici
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - Zaškolení, profesní růst
  • Jízdní výhody - autobusová doprava v rámci Boskovic
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - finanční odměny 2 x ročně
Mzdové rozpětí od 23000Kčdo 26500Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme:
- SO nebo ÚSO obor elektro
- Praxe při opravách strojů a zařízení výhodou
- § 6 vyhláška 50/1978 Sb.
- Znalost práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Náplň práce: oprava výrobních strojů a montážních linek.
Nástup možný okamžitě po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody.
Nabízíme: finanční odměny 2 x ročně, jednorázový bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, autobusovou dopravu v rámci Boskovic, věrnostní odměnu, možnost vzdělávání.
Referenční číslo 13119750715
Pracoviště Novibra Boskovice s.r.o.
Boskovice (okres Blansko)
2188
Firma Novibra Boskovice s.r.o.
Kontaktní osoba Edita Sedláková
tel.: +420 516 528 100
e-mail.: personal@novibra.com
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */