Požadovaná profese Provozní elektromechanici
Pracovní poměr od 06.11.2017 do 06.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Výhody
  • Jiné výhody - penz. připojištění
  • Naturální výhody - poukázky na volnočasové aktivity
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 17100Kč / měsíc
Poznámka Jsme přední výrobce slídových izolačních materiálů se sídlem v Táboře.
Náplň práce: údržba strojů
Požadavky: vyučen v oboru, vyhláška 50 § 6
Výhodou, ne podmínkou: řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, dle zaučení pracovní smlouva na dobu neurčitou
Penzijní připojištění, závodní stravování a kantýna v areálu, poukázky na volnočasové aktivity
Kontakt: telefonicky - 7:00 - 15:00 hod., emailem, osobně v sídle společnost po domluvě
Referenční číslo 13008510727
Pracoviště COGEBI a.s.
Tábor (okres Tábor)
Vožická 2104
Firma COGEBI a. s.
Kontaktní osoba Ivana Renfusová
tel.: +420 381 493 212,736 188 227
e-mail.: renfusova@cogebi.com
Úřad práce Tábor
Nabídky práce Tábor Nabídky brigád Tábor

/* Not affection functionality */